Шахтар у впертій боротьбі поступився у фіналі юнацької Ліги Чемпіонів

Sport bigmir,  13 квітня 2015, 19:15
0
582
Молодь Челсі виявилася сильнішою

Молодіжний склад донецького Шахтаря не зумів переграти однолітків із лондонського Челсі у фіналі юнацької Ліги Чемпіонів.

Молодіжний склад Шахтаря пройшов довгий шлях до фіналу, в якому йому протистояли імениті опоненти в особі Челсі.

Початок поєдинку молодим "гірникам" не вдався. Вже на сьомій хвилині Челсі відсвяткував взяття воріт - Браун у центрі штрафної отримав передачу і забив гол.

Після голу Челсі спробував заспокоїти гру, адже перевага в один м'яч дозволяла контролювати хід зустрічі. Але вже через півгодини Шахтарю теж вдалася гольова атака. Простріл Арендарука замкнув у свої ворота Крістенсен. Таким чином, на перерву команди пішли з рівним рахунком.
Другий тайм почався катастрофічно для Шахтаря. Вже на 47-й хвилині Соланкі відзначився у воротах "гірників", а менше ніж через 10 хвилин влетів і третій гол у ворота Шахтаря. Дубль оформив Браун.

Опинившись у такому складному становищі, Шахтар робив спроби відігратися, тоді як Челсі не відсиджувався в обороні і теж міг збільшити перевагу. Вже в самому кінці поєдинку Коваленко відквитав один м'яч, але часу щоб спробувати зрівняти рахунок вже не залишалося. 2: 3 - Шахтар гідно поступається у фіналі юнацької Ліги Чемпіонів.

Шахтар U-19 - Челсі U-19 2: 3