Мінімальний запас: Ювентус обіграв Монако в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  15 квітня 2015, 00:21
0
455
Артуро Відаль (праворуч) і Андреа Пірло святкують гол у ворота гостей

У вівторок, 14 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів туринський Ювентус на своєму полі обіграв французький Монако з рахунком 1: 0

Подробиці і онлайн матчу: Ювентус - Монако 1: 0 трансляція матчу Ліги чемпіонів.

На самому початку зустрічі Монако включив максимальні швидкості, притиснувши туринців до їхніх воріт. Така активність французів протрималася десь до двадцятої хвилини, а потім господарі поступово перехопили ініціативу.

Під кінець першого тайму гості остаточно підсіли, і тільки власна марнотратність не дозволила італійцям вийти вперед.

Друга половина зустрічі знову почалася з атак французів. Ось тільки вистачило їх на значно менший період часу –  хвилин на десять. А потім стався пенальті у ворота Монако.

На 57-й хвилині Рікардо Карвальо "завалив" Морату на самій лінії штрафного і арбітр, не розібравшись в епізоді, поставив 11-метровий. Відаль чітко реалізував вирок, пробивши в праву від воротаря "дев'ятку".

Після пропущеного гола наставник Монако пішов ва-банк, випустивши третього нападника Бербатова. Майже відразу Дімітар міг відзначитися, проте його удар головою після подачі кутового припав над поперечиною.

Ювентус ж, повівши в рахунку, почав грати в свою улюблену гру. Туринці просто тримали м'яч на своїй половині поля, не даючи супернику атакувати. І чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим складніше було гостям створити щось небезпечне біля воріт Буффона. В основному атаки Монако зводилися до дальніх ударів, які або легко парирував голкіпер господарів поля, або були занадто неточні.

В останні кілька хвилин гравці французького клубу спробували організувати фінальний штурм, проте сили гостей вже явно були на межі. Матч так і завершився мінімальною перевагою туринців.

Таким чином, Ювентус отримав хороший заділ перед повторною грою, а наставнику Монако потрібно думати, як "зламати" оборону італійців через тиждень.

Ювентус - Монако 1:0

Гол: Артуро Відаль, 58 (п)