Наставник Ювентуса: Нам потрібно буде забивати у матчі-відповіді

Sport bigmir,  15 квітня 2015, 08:40
0
88
Аллегрі прокоментував матч з Монако

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі вважає, що мінімальної перемоги туринців над Монако може бути не достатньо для виходу в півфінал турніру.

"Ми припустилися кількох помилок у першому таймі, за що були покарані низкою контратак суперника. За Монако грають чудові футболісти, в цій команді яскрава молодь. При цьому у них висока організація гри. Помиляється кожен, хто думає, що в чвертьфіналі може бути просто. У Монако найкраща оборона в чемпіонаті Франції, а в Лізі чемпіонів він пропустив всього чотири м'ячі. Це вже говорить про головне.

Ми добре влилися в гру по ходу матчу, діяли терпляче. Ми не дали супернику нічого створити в другому таймі. Був один кутовий і контратака після нашого корнера, але ми ще над цим попрацюємо. Ми добилися гарного результату і тепер маємо заробити в гостях путівку до півфіналу, адже рахунку 1:0 недостатньо. Якщо ми хочемо пройти далі, то повинні забивати на полі Монако.

Часом ми діяли занадто ненадійно і повинні відшліфувати певні моменти гри в обороні, а також підвищити ефективність у нападі. Я дуже задоволений підсумками сьогоднішнього матчу. Ми виграли 1:0 і тепер будемо готуватися до суботньої зустрічі в чемпіонаті Італії", - сказав Аллегрі після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що у вівторок, 14 квітня, туринський Ювентус обіграв Монако з рахунком 1:0 у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com