Касільяс: Ми більше заслужили перемогу, ніж Атлетіко

Sport bigmir,  15 квітня 2015, 10:36
0
101
Ікер Касільяс вважає, що Реал у матчі-відповіді переграє Атлетіко

Голкіпер мадридського Реала Ікер Касільяс прокоментував нічийний результат матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з Атлетіко.

"Я вважаю, що в матчі ми більше заслуговували перемогу, ніж Атлетіко. Варто відзначити гру голкіпера суперника - Яна Облака. У другому таймі гра вирівнялася, і Атлетіко заслуговував більшого результату.

Читай також: Питання про переможця залишається відкритим - Сімеоне про матч з Реалом

Різниця між першим і другим таймом? Я думаю, що в другій частині нам було складніше грати, і в першу чергу через сухе поле. Звичайно, це не виправдовує нашу гру. Але суперник зіграв на вищому рівні. Футбол така гра, що все може змінитися за частку секунди. Якщо ми не реалізовуємо свої моменти, то вони з'являються у суперника.

Що не вистачило? Думаю не вистачило забитого м'яча, гостроти в атаці. Адже в захисті ми грали досить добре. Ми робили все можливе, щоб добути потрібний для нас результат. Але ми не змогли забити, не вистачило голу.

Шанси вийти в півфінал? Ми знаходимося в рівних умовах. Такий результат (0: 0) не може гарантувати перемогу кожної зі сторін. Але ми будемо грати на своєму полі перед нашими вболівальниками. Думаю, це фактор допоможе нам перемогти і вийти в наступний раунд Ліги чемпіонів ", - сказав після матчу Касільяс.

Напомним, ранее СПОРТ bigmir)net сообщал, что первый матч 1/4 финала Лиги чемпионов Атлетико - Реал завершился нулевой ничьей.

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовРеал МадридИкер КасильясАтлетико Мадрид