Наставник Порту: У нас вийшов прекрасний початок у матчі з Баварією

Sport bigmir,  16 квітня 2015, 07:59
0
107
Лопетегі: У нашої команди багато амбіцій

Головний тренер Порту Хулен Лопетегі радий, що його команді вдалося на своєму полі обіграти Баварію в першому матчі 1/4 фіналу Ліги

"Грати проти Баварії завжди дуже важко, але у нас вийшов прекрасний початок матчу проти найсильнішої команди світу в плані володіння м'ячем. У першому таймі нам, напевно, варто було спробувати більше контролювати м'яч, але ми це виправили після перерви. Джексон Мартінес добре виглядав на тренуванні, тому ми вирішили піти на ризик і випустити його після травми.

Матч в Мюнхені буде зовсім іншим, до того ж ми не зможемо сподіватися на двох ключових футболістів: дискваліфікованих захисників Данило і Алекса Сандро. Нам треба знайти рішення цієї проблеми. Це буде дуже важкий поєдинок - ми тільки на півдорозі до півфіналу, а в суперниках у нас одна з найкращих команд в історії Баварії. Сьогодні ми зіграли просто чудово, і я повинен привітати гравців. У нашої команди багато амбіцій", - цитує Лопетегі сайт UEFA.

Нагадаємо, 15 квітня матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Порту - Баварія закінчився з рахунком 3:1.