Тренер Брюгге: Дніпро змушує суперників грати погано

Sport bigmir,  16 квітня 2015, 10:31
0
178
Мішель Прюдомм поскаржився на велику кількість травмованих

Мішель Прюдомм напередодні чвертьфінального поєдинку Ліги Європи з Дніпром видав кілька компліментів українській команді

"У нас багато втрат через травми, тому вибрати склад буде не надто складно. На полі з'явиться боєздатна команда, і хочеться сподіватися, що своїми шансами ми скористаємося.

Насторожує, що в єврокубкових матчах наша лава нерідко грала дуже важливу роль. Довга лава дозволяла нам битися на трьох фронтах, тому виставити гідний склад завтра - не проблема. Однак кількість матчів на цій стадії сезону укупі з кадровими втратами додає нам головного болю.

Читай також: Маркевич: Постараємося, звичайно ж, пройти далі в Лізі Європи

Дніпро заслужено грає у чвертьфіналі. Перше що я сказав гравцям про Дніпро - що ця команда змушує суперників грати погано. Після матчів Дніпра з Аяксом і Олімпіакосом люди говорили, що амстердамці і пірейці зіграли не найкраще. Однак якщо аналізувати ситуацію, ви побачите, що грати так, завдяки своїй організованості та психології, їх змусили українці.

Дніпро майже не залишає суперникові вільних зон в обороні і відіграє надзвичайно агресивно. Українці показують командну гру, ускладнюючи життя своїм опонентам. В атаці працездатність і командні дії дозволяють Дніпру створювати небезпечні моменти, які в підсумку мають вирішальне значення. Дніпро щороку нав'язує боротьбу Шахтарю і київському Динамо за найвищі місця в Україні, а це людям, які нібито не чули про цю команду, має сказати багато чого", - резюмував Прюдомм.

Нагадаємо, перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи Брюгге - Дніпро відбудеться в Бельгії 16 квітня. Початок матчу о 22:05. СПОРТ bigmir)net проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

За матеріалами: uefa.com