Динамо в доданий час упустило перемогу над Фіорентиною

Sport bigmir,  17 квітня 2015, 00:21
0
430
Андрій Ярмоленко (праворуч) веде боротьбу за м'яч з Родрігесом

Динамо з Фіорентиною зіграли внічию з рахунком 1:1 у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи

Подробиці і трансляція матчу: Динамо Київ - Фіорентина 1: 1 трансляція матчу Ліги Європи

У четвер, 16 квітня, київське Динамо в рідних стінах зіграло внічию з Фіорентиною в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Старт поєдинку пройшов у рівній боротьбі, але в середині першого тайму італійська команда виглядала краще. Раз за разом біля воріт киян виникали небезпечні моменти. 100% момент для відкриття рахунку «фіалки» мали на 26-й хвилині зустрічі. Гомес, який зібрав навколо себе захисників Динамо, видав пас у вільну зону на Салаха. Той потужно пробив по воротах, але Олександр Шовковський виручив свою команду, відбивши удар.

Після гольового моменту біля своїх воріт кияни стали грати активніше, і відразу біля воріт Фіорентини почали виникати небезпечні моменти. А на 36-й хвилині зустрічі Джермейн Ленс вивів Динамо вперед. Вінгер потужно пробив з дальньої дистанції. М'яч, летячи в бік воріт, зачепив Томовича і залетів прямо за комір голкіперу «фіалок» Нето. За рахунку 1:0 команди пішли на перерву.

Другий тайм був повністю за Фіорентиною. Команда з Флоренції зуміла притиснути киян на їхній половині поля, але «біло-сині» вміло захищалися. На 77-й хвилині Борха Валеро міг зрівняти рахунок. Але після його удару головою м'яч на себе прийняла штанга. Фіорентина продовжувала «тиснути» опонента і в результаті їй вдалося зрівняти рахунок. Уже в доданий арбітром час Бубакар, що вийшов у другому таймі на заміну, прекрасним ударом через себе відправив м'яч у сітку після подачі з флангу.

Рахунок у матчі 1:1 і все тепер вирішиться у матчі-відповіді.

Динамо Київ - Фіорентина 1:1

Голи: Ленс 36 - Бубакар 90+2