Нелетючі миші: Барселона вдома обіграла Валенсію

Sport bigmir,  18 квітня 2015, 19:35
0
146
Гравці Барселони радіють голу Суареса у ворота гостей

У суботу, 18 квітня, Барселона з рахунком 2: 0 обіграла Валенсію в матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії.

Вже на другій хвилині зустрічі Барселона вийшла вперед. Лео Мессі спокійно вивів Луїса Суареса один на один з воротарем і уругваєць сильним ударом вразив дальній нижній кут воріт Валенсії.

Вже через вісім хвилин гості могли зрівняти рахунок після того, як Піке збив у своєму штрафному нападника Валенсії Родріго, проте голкіпер Барселони відбив пенальті у виконанні Парехо.

Такий початок поєдинку тільки завів гравців Валенсії, які перші тридцять хвилин "замкнули" Барсу на її половині поля. Тим не менш, відкрити рахунок гостям не вдалося, а ближче до кінця першого тайму каталонці вирівняли гру і з мінімальною перевагою в рахунку пішли на перерву.

Всупереч очікуванням, початок другого тайму пройшов без активних атак гостей. Барселона спокійно володіла м'ячем, а Валенсія чекала своїх шансів. А ближче до середини другої половини матчу перевага каталонців стала і зовсім тотальною.

Господарі спокійно "розкочували" м'яч у центрі поля, іноді зламуючи оборону гостей.
Вже в доданий час гравці Валенсії раптом згадали, що вони програють в рахунку і всі (крім воротаря) побігли в чужу штрафну.

Це призвело до своєрідного футбольного булліту. Гравці Барселони перехопили м'яч і відпасували на самотнього Мессі. Аргентинець, ще будучи на своїй половині поля, знаходився на десяток метрів ближче до воріт гостей, ніж останній польовий футболіст Валенсії. У такій ситуації не забити чотириразовий володар Золотого м'яча просто не міг. Лео спокійно переграв кіпера гостей, встановивши остаточний рахунок матчу: 2: 0.

Барселона - Валенсія 2: 0

Голи: Луїс Суарес, (2), Ліонель Мессі, (90 + 4)