Реал Мадрид - Малага 1: 0. Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  18 квітня 2015, 21:50
0
226
Реал Мадрид - Малага: Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал зіграє з Малагою 18 квітня в матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії. Читайте на нашому сайті онлайн трансляцію матчу з 21:00.

Реал Мадрид - Малага 1: 0

Гол: Серхіо Рамос (24)

Реал Мадрид: Основний: Ікер Касільяс, Серхіо Рамос, Пепе, Альваро Арбелоа, Марсело, Лука Модріч, Тоні Кроос, Хамес Родрігес, Іско, Гарет Бейл, Кріштіану Роналду, Тренер: Карло Анчелотті, Запасні: Хав'єр Ернандес

Малага: Основний: Карлос Камені, Артур Бока, Серхіо Санчес, Роберто Росалес, Маркос Анхелері, Ресио, Серхі Дардер, Самуель Кастільехо, Нордін Амрабат, Саму, Хуанма, Тренер: Хаві Грасия, Запасні:

1: Матч розпочався!

2: Гравці Реала відразу пішли вперед!

4: Бейл сидить на газоні і тримається за литковий м'яз. Лікарі надають валлійцю допомогу.

5: Заміна у Реала. Травмований Бейл йде з поля. Замість нього виходить Хав'єр Ернандес.

7: Перші хвилини матчу Реал без проблем контролює м'яч. Малага обороняється.

8: Модріч, перебуваючи на правому фланзі, перевів м'яч на Марсела - офсайд.

10: Хав'єр Ернандес виводить Роналду на побачення з воротарем гостей. Знову "поза грою".

11: Перші десять хвилин гравці Реала провели на високих швидкостях. Поки що особливих дивідендів господарям це не принесло.

13: Перша атака Малаги і відразу "гаряче" біля воріт господарів. Амбрабат сильно пробив метрів з 25-ти і воротар Реала Ікер Касільяс насилу перевів м'яч на кутовий!

15: М'яч після прострілу захисника Реала Марселом із зони лівого інсайда потрапляє в руки Росалесу. Штрафний для Реала.

16: Після подачі штрафного Хав'єр Ернандес в упор розстрілює ворота Малаги. Воротар гостей Камени на місці!

18: Знову атакує Реал.

20: Поки атаки господарів занадто академічні. Малага тримається.

21: Малага з м'ячем на половині поля Реала. Чи зможуть гості створити щось біля воріт "вершкових".

22: Реал відбився і знову перейшов в атаку.

23: Половина першого тайму позаду. Поки що команди не балують небезпечними моментами.

24: Гооол !!! Роналду виконав штрафний із зони лівого інсайда. Португалець навісив на дальню штангу і Серхіо Рамос, підставивши ногу, відправляє м'яч у сітку воріт гостей !!!

26: Малага пішла вперед! Гості отримали право на штрафний десь в 33-х метрах від воріт.

28: Знову атакує Реал.

30: Реал спокійно розігрує м'яч на чужій половині поля.

32: Реал отримав право на перспективний штрафний на лівому фланзі оборони Малаги.

34: Малага знову шукає щастя біля воріт Реала. Поки без результату.

36: Атака Малаги! Серхі Дардер метрів з 13-ти промахується по воротах !!!

38: Активніше почали грати гості.

39: Реал віддав ініціативу гостям. Можливо, "галактікос" будуть шукати щастя в контратаках.

41: Атака Малаги! Кастільехо втік на побачення з воротарем господарів поля. Касільяс на виході забрав м'яч.

43: І знову м'яч у Реала. Господарі академічно перепасовуваються на чужій половині поля.

45: Таке відчуття, що команди спокійно дограють перший тайм. Малага не може забити, Реал - не дуже і хоче.

45 + 1: Звучить свисток арбітра. Перший тайм завершено!