0
428
Дніпро забив п'ять голів у ворота Олімпіка

Команда Маркевича повернула собі відставання від Шахтаря до 3 очок.

Віце-чемпіон України дніпропетровський Дніпро здобув легку перемогу над донецьким Олімпіком в 20-му турі чемпіонату України з рахунком 5: 0.

Мирон Маркевич дав багатьом гравцям основного складу відпочити перед матчем Ліги Європи проти Брюгге: на лаві запасних залишилися Дуглас, Лучкевич, Канкава, Коноплянка, Ротань і Калинич, а Бойко, Чеберячко, Федецький і Матос опинилися поза заявкою, але це не завадило Дніпру виграти .

Вже в дебюті поєдинку Дніпро забив швидкий гол, коли Гама, дійшовши до лицьової, прострілив під удар Близниченко, а той з 15 метрів послав м'яч у сітку. Через кілька хвилин Селезньов заробив пенальті і сам його реалізував, а в кінцівці тайму той же Селезньов замкнув простріл Ксенза і оформив дубль.

У другому таймі Маркевич дав пограти Коноплянці, Калиничу і Ротаню, при цьому перші двоє після п'яти хвилин перебування на полі забили свої голи. Особливо відзначився гол Коноплянки, який майже від своїх воріт втік з м'ячем, обіграв захисника і пробив повз воротаря.

У підсумку, Дніпро набирає 44 очки і знову скорочує відставання від Шахтаря в боротьбі за друге місце в чемпіонаті до 3 очок.

Олімпік - Дніпро 0: 5

Голи: Близниченко, 15, Селезньов, 26 (пен), 45, Коноплянка, 68, Калинич, 76