Ворскла забила п'ять голів у ворота запорізького Металурга

0
76
Ворскла забила п ять голів у ворота запорізького Металурга
Ворскла громить суперника

Поєдинок чемпіонату між полтавською Ворсклою і запорізьким Металургом закінчився розгромною перемогою господарів.

Перед очною зустріччю Ворсклу і Металург відділяло всього чотири очки і у разі перемоги, запорізький клуб міг би і зовсім ввійти в боротьбу за єврокубки, проте поєдинок швидко розставив все по своїх місцях.

Ворскла з найпершої хвилини захопила ініціативу і створила кілька небезпечних моментів у стартовому відрізку. Вже на 23-й хвилині гості пропустили, це Ковпак зумів скористатися метушнею у штрафному суперника і проштовхнути м'яч у ворота.

Після пропущеного гола гості зуміли створити кілька моментів, але тут же пропустили ще один гол. Санжар Турсунов прийняв м'яч у штрафному і був точний. На перерву гості пішли з двома голами відставання.

Другий тайм почався у схожому ключі. Ворскла продовжувала створювати моменти. На 68-ій хвилині полтавці довели рахунок до розгромного. Ковпак оформив дубль після прострілу Шиндера. А вже через дві хвилини Шиндер додав до гольовий передачі ще й забитий гол, зробивши рахунок 4: 0.

Крапку в матчі поставив Громов, забивши на 82-й хвилині п'ятий м'яч у ворота Металурга.

Ворскла одержувати розгромну перемогу і проводить один з кращих матчів сезону. Металург ж позбувся шансу піднятися у верхню частину таблиці.

Ворскла - Металург Запоріжжя 5: 0

Голи: Ковпак (23, 68), Турсунов (31), Шиндер (70), Громов (82)