Два різних тайми: Динамо в гостях обіграло луцьку Волинь

Sport bigmir,  19 квітня 2015, 22:07
0
1583
Динамо в гостях обіграло Волинь

У неділю, 19 квітня, київське Динамо з рахунком 3:1 в гостях обіграло Волинь у матчі 20-го туру чемпіонату України

Подробиці і трансляція матчу: Волинь - Динамо Київ 1:3 трансляція матчу чемпіонату України.

Матч розпочався з обопільної боротьби в центрі поля, але вже на шостій хвилині гри все перевернулося з ніг на голову. Захисник Динамо Домагой Віда зіграв рукою в своїй штрафній і арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота киян. Ерік Бікфалві спокійно відкрив рахунок, пробивши по центру воріт Шовковського.

Після пропущеного м'яча кияни активніше пішли вперед, але створити щось біля воріт Волині не змогли. Весь перший тайм глядачі спостерігали одноманітну картину: захисники киян робили закидання вперед в надії, що хтось із атакуючих гравців Динамо зможе зачепитися за м'яч. У більшості випадків закінчувалося все тим, що кияни просто втрачали м'яч і через деякий час знову повторювали спробу.

Така блякла гра не змогла привести до взяття воріт Волині і команди вирушили на перерву з мінімальною перевагою в рахунку господарів поля.

У другому таймі гра помітно пожвавилася. В першу чергу дуже посприяли цьому заміни Сергія Реброва: Джермейн Ленс вийшов замість інертного Гусєва, а Віталій Буяльський замінив Сидорчука. Обидва футболісти, з'явившись на полі, відразу ж прийнялися "терзати" оборону Волині. Голландець весь час проривався по правому флангу, а Буяльський створював щільність у центрі поля.

Дуже скоро ігрова перевага киян конвертувалася в голи. Спочатку дубль оформив Артем Кравець, який забив на 66-й і 69-й хвилині, а потім Віталій Буяльський створили маленький шедевр.

На 74-й хвилині матчу Андрій Ярмоленко віддав передачу в центр штрафного майданчика Волині, куди увірвався Віталій. Півзахисник киян встиг розвернутися і "ножицями" через себе пробити по воротах Волині - 1:3.

Після такої вражаючої десятихвилинки кияни відійшли ближче до своїх воріт, намагаючись спокійно довести матч до логічного кінця. У свою чергу, Волинь пішла вперед в надії забити, але змінити рахунок на табло підопічні Віталія Кварцяного не змогли.

Після цього матчу Динамо зберегло свою п'ятиочкову перевагу над Шахтарем у чемпіонаті України. Наступний матч кияни проведуть якраз з "гірниками".

Волинь - Динамо 1:3

Голи: Ерік Бікфалві, 6 (з пенальті) - Артем Кравець, 66, 69, Віталій Буяльський, 74

ТЕГИ: футболволыньАртем КравецЭрик БикфалвиДинамоВиталий Буяльский