Поранений звір: Баварія розгромила Порту в півфіналі Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  22 квітня 2015, 00:01
0
492
Роберт Левандовскі святкує гол у ворота Порту

Мюнхенська Баварія обіграла Порту в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 6:1

Подробиці і онлайн матчу: Баварія - Порту 6:1 трансляція матчу Ліги чемпіонів.

Вже на 22-й хвилині Баварія змогла вийти вперед за підсумками двоматчевого протистояння. Спочатку на 15-й хвилині забив Тьяго Алькантара, а через 7 хвилин захисник господарів Жером Боатенг зробив рахунок 2:0.

Однак на цьому господарі і не думали зупинятися, і до перерви у воротах воротаря Порту Фабіано побувало ще три м'ячі.

У другому таймі господарі суттєво зменшили оберти, дозволивши гостям володіти ініціативою. Втім, все, що змогли "вичавити" з цього гості - гол у виконанні Джексона Мартінеса на 73-й хвилині гри.

Під кінець матчу достроково відправився відпочивати захисник гостей Іван Маркано. На 87-й хвилині матчу іспанець сфолив на Томасі Мюллері, за що справедливо "заробив" другу жовту картку. Покарання було миттєво: Хабі Алонсо чудово виконав штрафний удар, "закрутивши" м'яч у лівий від воротаря кут.

Після цього обидві команди спокійно догравали матч, який завершився перемогою господарів з рахунком 6:1.

Баварія - Порту 6:1

Голи: Алькантара, 15, Боатенг, 22, Левандовскі, 27, 40, Мюллер, 36, Алонсо, 88 - Джексон Мартінес, 73

На 87 хвилині матчу був видалений Іван Маркано (друга жовта картка)