Гвардіола про матч з Порту: Ми можемо грати ще краще

Sport bigmir,  22 квітня 2015, 08:31
0
169
Гвардіола вірив, що Баварія зуміє пройти Порту

Головний тренер мюнхенської Баварії Хосеп Гвардіола прокоментував розгромну перемогу своєї команди в матчі з Порту

"Ми дуже, дуже раді тому, як зіграли, особливо в світлі того, що в останні тижні голи давалися нам з великими труднощами. Ми можемо грати ще краще!

У другому таймі Порту перебудувався, і у нас з'явилися проблеми. До перерви ж у суперника просто не було шансів. Зате в другому таймі Порту став створювати небезпечні моменти. Справа в тому, що спати в Лізі чемпіонів ніколи не можна ...

Навіть після матчу в Порту я відчував, що у нас все вийде. У твоїй голові завжди прокручується вдалий сценарій. Я намагаюся ретельно вивчати кожного суперника, і для мене не стало сюрпризом, як Порту зіграв у домашньому матчі. У них хороша команда, яка сьогодні, звичайно ж, зіграла не на своєму рівні.

Тьяго Алькантара провів шикарний матч. Його сила в психологічному настрої. Просто уявіть - він не грав цілий рік! А зараз він знову в строю і діє вище від всяких похвал.

Мені абсолютно все одно, з ким ми будемо грати у півфіналі. Ми постараємося показати максимум можливого незалежно від того, хто буде нашим суперником - Реал, Барса, Атлетіко, Ювентус або Монако", - цитує Гвардіолу сайт UEFA.

Нагадаємо, мюнхенська Баварія, поступившись у першому матчі з рахунком 1:3, в домашніх стінах переграла Порту з рахунком 6:1 і за сумою двох матчів (7:4) вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.