Левандовскі: Ми - Баварія, і ми можемо зіграти поразки з рахунком 1: 3

Sport bigmir,  22 квітня 2015, 13:08
0
137
Роберт Левандовскі прокоментував перемогу над Порту

Нападаючий Баварії Роберт Левандовскі в захваті від гри своєї команди в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із Порту

"Перший тайм був просто дивовижним, це приголомшливо. Ми - Баварія, і ми можемо відіграти поразку з рахунком 1: 3.

Читай також: Капітан Баварії: Ми допомагали один одному і забили в потрібний час

Ми знали, що нам доведеться серйозно натиснути. Але п'ять голів у першому таймі - це, звичайно, повне божевілля ", - сказав Левандовскі.

Нагадаємо, мюнхенська Баварія, поступившись у першому матчі з рахунком 1: 3, в домашніх стінах переграла Порту з рахунком 6: 1 і за сумою двох матчів (7: 4) вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

За матеріалами: Eurosport.ru