Ювентус втримав у своїх руках місце в півфіналі Ліги чемпіонів

0
200
Ювентус пройшов у півфінал Ліги чемпіонів

Монако і Ювентус не зуміли відкрити рахунок в матчі-відповіді 1/4 фіналу.

Гру в першому таймі визначив рахунок першого матчу, який завершився перемогою Ювентуса 1:0. Через це Ювентус віддав ініціативу супернику, який володів м'ячем і намагався будувати атаки, але туринці щільно грали біля своїх воріт.

У підсумку перші 45 хвилин глядачі на арені Луї II спостерігали більше за позиційною боротьбою і розміреними перепасовками гравців у середині поля.

На двох команди запам'яталися лише двома моментами. На 15-й хвилині короткими передачами в штрафний футболісти Монако вивели Бернарду Сілву на кут воротарського майданчика, звідки той прострілював вздовж воріт і Барцальї мало не зрізав м'яч у свої ворота.

Ювентус міг забити перед самою перервою, коли Раджі грубо помилився неподалік від свого штрафного і подарував м'яч Тевесу. Аргентинець пішов трохи вправо, після чого сильно, але неточно пробив по воротах Субашича.

Найкращим відображенням гри у другому таймі буде статистика ударів у створ воріт – 0 ударів на обидві команди. Ювентус зіграв дуже прагматично, більше думаючи про захист своїх воріт і час від часу лякаючи суперника контратаками, тоді як Монако намагалося створити моменти, але у них нічого не виходило попереду.

У підсумку найнебезпечніший момент у матчі створили вже на останній хвилині туринці, коли Пірло зі штрафного красиво обвів стінку і послав м'яч у хрестовину – м'яч вирішив цього вечора не залітати у ворота.

У підсумку арбітр зафіксував нульову нічию, яка вивела туринський Ювентус вперше в 2003 року в півфінал Ліги чемпіонів.

Монако - Ювентус 0:0 (перший матч 0:1)