Реал в більшості насилу обіграв Атлетіко на шляху до півфіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  22 квітня 2015, 23:59
0
317
Хав'єр Ернандес своїм голом вивів Реал в 1/2 фіналу ЛЧ

Реал програв Атлетіко з рахунком 1:0 у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вийшов у півфінал турніру

У середу, 22 квітня, мадридський Реал у більшості мінімально переграв Атлетіко у матчі 1/4  фіналу Ліги чемпіонів і вийшов у півфінал турніру.

З перших хвилин матчу Королівський клуб заволодів ініціативою в поєдинку. Хороші можливості для взяття воріт мали Хамес Родрігес і Хав'єр Ернандес, але Атлетіко зміг стримати натиск суперника, і команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Реал більше володів м'ячем, змушуючи свого суперника більше грати біля власних воріт. Вже на 49-й хвилині Хав'єр Ернандес мав прекрасну можливість вивести «вершкових» вперед, але форвард не зумів вразити ворота Атлетіко із забійної позиції.

На 76-й хвилині стався, напевно, ключовий момент матчу. Атлетіко, яке насилу стримувало атаки суперника, залишилося удесятьох. Арда Туран отримав другу жовту картку, грубо зігравши проти Серхіо Рамоса, і покинув поле. Через 12 хвилин після вилучення гравця «матрацників» Реал зумів забити гол. Хав'єр Ернандес отримав шикарний пас в штрафний суперника від Роналду і точно пробив по воротах. Це був єдиний гол у матчі, який вивів «вершкових» в наступний раунд Ліги чемпіонів.

Реал Мадрид - Атлетіко 1:0

Гол: Ернандес 88

Вилучення: Арда Туран 76

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовРеал МадридАтлетико Мадридобзор матча