Фіорентина в більшості переграла Динамо і вийшла в 1/2 фіналу Ліги Європи

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 00:32
0
218
Фіорентина святкує перемогу над Динамо

Фіорентина обіграла Динамо з рахунком 2:0 у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи і вийшла в півфінал турніру.

Подробиці і трансляція матчу: Фіорентина - Динамо Київ 2:0 трансляція матчу Ліги Європи

Фіорентина активно почала поєдинок і за перші 10 хвилин створила кілька гольових моментів. На другій хвилині Гомес міг відкривати рахунок в матчі, але форвард «фіалок» після пасу партнера не зумів підлаштуватися під удар, перебуваючи в метрі від воріт. А на 9-й хвилині свою майстерність продемонстрував Олександр Шовковський, який дивом відбив потужний удар Салаха з-за меж штрафної. Через хвилину, на допомогуДинамо прийшла поперечина, яка прийняла на себе удар Алонсо. А ще через хвилину м'яч пройшов у сантиметрах від штанги воріт Шовковського після удару Борхи Валеро.

А ось Динамо зі стартового свистка через пресинг суперника було вимушено грати біля своєї штрафної, задовольняючись нечастими вилазками на половину поля Фіорентини. Та й закінчувала команда Реброва перший тайм у меншості. На 40-й хвилині матчу другу жовту картку отримав Джермейн Ленс. Таким чином, Динамо, яке і без того з труднощами справлявся з натиском суперника, залишилося удесятьох.

Фіорентина, опинившись у більшості, додала у швидкості і на 43-й хвилині вийшла вперед. Після передачі Хоакіна з флангу м'яч забив Маріо Гомес.

Після перерви темп гри спав, але Фіорентина не поспішала віддавати перевагу Динамо. Навпаки, італійський клуб намагався довго розігрувати м'яч, примушуючи свого суперника багато рухатися без м'яча.

Але під завісу зустрічі динамівці великими силами пішли вперед і пару разів були близькі до взяття воріт, але замість цього пропустили самі. Вже в доданий арбітром час відзначився Варгас, який вийшов на заміну. Результат матчу 2:0 і Фіорентина за сумою двох зустрічей (3:1) вийшла в півфінал Ліги Європи.

Фіорентина - Динамо Київ 2:0

Голи: Гомес (43), Варгас (90+4)