Джермейн Ленс: Партнери мені сказали, що я занадто красиво впав

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 10:05
0
634
Джермейн Ленс заробив вилучення в матчі з Фіорентиною

Півзахисник київського Динамо Джермейн Ленс прокоментував епізод зі своїм видаленням в матчі 1/4 фіналу ЛЄ з Фіорентиною

"Партнери з команди сказали мені, що я занадто красиво впав. Але я вас запевняю, що Гонсалес збивав мене, тому я вважаю на всі 100%, що в цьому епізоді варто було показати на 11-метрову позначку.

Читай також: Ребров: У мене є питання щодо видалення Ленса - я симуляції не побачив

Якщо ж говорити про матч в цілому, то дійсно, перший тайм був просто жахливим, навіть до мого видалення. Ми не показали свій футбол, але я не можу пояснити, чому так сталося. Ми старалися, вірили, що зможемо пройти далі, але не вийшло. Не варто говорити про якусь ігрову кризу в Динамо", - сказав Джермейн Ленс після матчу з Фіорентиною.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо програло з рахунком 2:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Фіорентині і залишило турнір. З 40-ї хвилини кияни грали в меншості.

Дивіться фотогалерею: Гідно попрощалися з Європою: Як Динамо в Італії програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua