Ярмоленко: Фіорентині вдавалося виходити з-під нашого пресингу

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 10:38
0
67
Андрій Ярмоленко прокоментував поразку від Фіорентини

Нападаючий Динамо Андрій Ярмоленко поділився причинами невдачі киян у матчі 1/4 фіналу Ліги Європи з Фіорентиною.

"У матчі з Фіорентиною у нас не вийшло якісно пресингувати суперника. Думаю, тут справа точно не в фізичних кондиціях. Тому що ви могли самі побачити, що ми і на 90-й хвилині бігли в атаку - значить, у хлопців ще були сили. В тому числі, для пресингу. І, як не дивно, біля воріт Фіорентини з'явилися якісь моменти. Напевно, в такому ключі потрібно було грати і в Києві, і сьогодні з перших хвилин матчу. Але чомусь це у нас не вийшло.

Читай також: Ярмоленко вважає, що арбітру не варто видаляти Ленса у матчі з Фіорентиною

Просто десь не вдавалося правильно розібратися, щоб накрити всіх гравців команди суперника. Фіорентині якось так вдавалося будувати гру, що один футболіст у них завжди залишався зайвим, і вони його використовували, тим самим виходячи з-під пресингу. У кожної команди своя тактика. Напевно, сьогодні ми десь не підлаштувалися під суперника. Мабуть, просто позначився клас гравців Фіорентини.

Читай також: Джермейн Ленс: Партнери мені сказали, що я занадто красиво впав

Ти один раз по пресингував, а суперник так розгорнув свою атаку, що в результаті ти вхолосту пробіг 70 метрів. Другий раз спробував - такий же результат. Ось так три-чотири рази побігаєш, і чергові 70 метрів тобі бігти вже не хочеться - думаєш, що краще вже оборонятися на своїй половині поля.

Ми почали опускатися, і м'яч відбирали вже тільки на своїй половині поля - одним словом, повторилася ситуація, яка мала місце в першому матчі з Фіорентиною. Думаю, що гравці команди суперника відчували, що у нас не йде гра, і це тільки додавало їм впевненість у діях ", - зазначив Ярмоленко.

Читай також: Ребров: У мене є питання по видаленню Ленса - я симуляції не побачив

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо програло з рахунком 2: 0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Фіорентині і покинуло турнір. З 40-ї хвилини кияни грали в меншості.
Дивіться також фото матчу Фіорентина - Динамо:

Дивіться фотогалерею: Достойно попрощалися з Європою: Як Динамо в Італії програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua