Півзахисник Динамо: У матчі з Фіорентиною все пішло не за нашим сценарієм

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 11:25
0
116
Сергій Рибалка підбив підсумки матчу з Фіорентиною

Півзахисник Динамо Сергій Рибалка прокоментував поєдинок своєї команди з Фіорентиною в рамках 1/4 фіналу Ліги Європи

"Фіорентина здорово розпочала поєдинок, повністю контролювала гру, створювала моменти біля наших воріт, і якийсь час ми нічого не могли з цим вдіяти. Потім, ніби, заспокоїлися, взяли м'яч на контроль, і навіть у якихось відрізках володіли ініціативою. Але після видалення відразу пропустили гол, і ці дві події все змінили.

Читай також: Капітан Динамо: Нинішній євросезон можна занести нам в актив

В останні хвилин 10 другого тайму думали тільки про те, щоб хоча б звести основний час матчу до 1:1 і перевести тим самим боротьбу в овертайм. Не вийшло.

Сьогодні ми дуже захоплювалися тим, що просто відходили на свою половину поля. Не знаю, чому так вийшло. Завдання було пресингувати суперника, але на ділі все пішло зовсім за іншим сценарієм. Напевно, Фіорентина змусила нас так грати. Так, це хороша команда, у складі якої виступає багато технічних гравців, але, думаю, якби пресинг нам вдався, італійці не змогли б так контролювати м'яч, і картина гри була б зовсім іншою.

Читай також: Ярмоленко: Фіорентині вдавалося виходити з-під нашого пресингу

Прикро, звичайно, завершувати виступ у Лізі Європи, але вже нічого не повернеш. Треба забувати сьогоднішній матч і переключатися на чемпіонат України", - сказав Рибалка після матчу.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо програло з рахунком 2:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Фіорентині і залишило турнір. З 40-ї хвилини кияни грали в меншості.

Дивіться фотогалерею: Достойно попрощалися з Європою: Як Динамо в Італії програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua