Матч Шахтар – Динамо закінчився безгольовою нічиєю

Sport bigmir,  26 квітня 2015, 21:47
0
343
Хачеріді в боротьбі за м'яч з Адріано

Шахтар зіграв з Динамо з рахунком 0: 0 в матчі 21-го туру чемпіонату України, який відбувся в неділю, 26 квітня.

Подробиці матчу: Шахтар – Динамо Київ 0:0 трансляція матчу чемпіонату України

Матч Шахтар – Динамо закінчився сухою нічиєю. Ще до старту поєдинку експерти передрікали вперту боротьбу на полі, де першим номером гратимуть «гірники», а ось кияни побудують свою гру на контратаках. Так і вийшло, зі старту поєдинку донецький клуб активно грав з м'ячем, змусивши свого суперника відійти до власних воріт. Але перший гольовий момент у матчі створили футболісти Динамо. На 13-й хвилині матчу Джермейн Ленс, роблячи передачу з правого флангу, ледь не влучив у ворота Шахтаря. М'яч пройшов лише в декількох сантиметрах від штанги.

А Шахтар гідно відповів через дві хвилини своїм небезпечним випадом. Тоді Луїс Адріано на шляху до штрафного обіграв двох футболістів Динамо і віддав пас на лінію штрафного на Дугласа Косту. Останній пробив у правий нижній від себе кут, але Олександр Шовковський врятував свою команду.

На 18-й хвилині зустрічі форвард Динамо Артем Кравець мав прекрасну можливість вивести свою команду вперед. Але нападаючий не зумів влучити по воротах з кількох метрів. Через три хвилини свій 100% шанс не використав Шахтар. Рибалка загрався у своєму штрафному і з-під його ніг м'яч вибив Фред прямо на Луїса Адріано. Останній вийшов 1 на 1 з голкіпером киян, але переграти досвідченого Шовковського бразилець не зумів.

Після цього небезпечних моментів у першому таймі не було. До свистка на перерву команди обмінювалися дрібними грубостями, які раз за разом могли перерости у велику бійку.

Після перерви команди відіграли 15 хвилин і арбітр зустрічі Анатолій Жабченко зупинив матч. Причиною став дим, який влаштували завдяки піротехніці фанати однієї з команд. Але через 3 хвилини матч відновився. Ця невелика перерва пішла на руку Динамо, яке не тільки змогло вирівняти гру, але й на якийсь час притиснуло Шахтар до його штрафного.

Обидва тренери у другій половині зустрічі зробили по три заміни, але футболісти, які вийшли на поле, не змогли схилити шальки терезів на чийсь бік. Підсумок зустрічі 0:0 і Шахтар продовжує відставати від Динамо на 5 очок.

Шахтар – Динамо Київ 0:0