В одні ворота: Барселона розгромила Хетафе в чемпіонаті Іспанії

Sport bigmir,  28 квітня 2015, 23:11
0
160
Атакуюче тріо Барси святкує черговий гол

У вівторок, 28 квітня, каталонська Барселона з рахунком 6:0 перемогла Хетафе в матчі 34-го туру чемпіонату Іспанії.

Подробиці і трансляція матчу: Барселона - Хетафе 6:0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії.

Вже на 9-й хвилині матчу Барселона вийшла вперед. Ліонель Мессі реалізував пенальті, призначений за фол захисника Хетафе на Луїса Суареса.

Після цього каталонці не зменшили обертів і ще до перерви у ворота гостей влетіло чотири м'ячі. Відзначилися Неймар, Хаві і двічі Неймар. При цьому, було помітно, що господарі, навіть не "включаючи" максимальну швидкість, проходили крізь оборону Хетафе, як ніж крізь масло.

Відразу ж після перерви дубль оформив Ліонель Мессі. На 47-й хвилині аргентинець увійшов у штрафний майданчик Хетафе і пробив точно в ліву "дев'ятку" гостей - 6:0.

Після цього гра помітно заспокоїлася. Гравці Барселони спокійно "розвертали" м'яч у центрі поля, особливо не загострюючи гру, а футболісти Хетафе, навіть отримуючи м'яч, майже нічого не створили біля воріт суперника.

У підсумку матч так і завершився з рахунком 6:0 на користь каталонців, які продовжують лідирувати в чемпіонаті Іспанії.

Барселона - Хетафе 6:0

Голи: Мессі, 9 (пенальті), 47, Суарес, 25, 40, Неймар, 28, Хаві, 30