Іллічівець здобув мінімальну перемогу над Карпатами

Sport bigmir,  2 травня 2015, 16:57
0
334
Сергій Гринь - автор переможного гола

У матчі 22-го туру чемпіонату України Іллічівець з рахунком 1: 0 обіграв Карпати на стадіоні Метеор у Дніпропетровську.

Перший тайм минув у нудній розміреній боротьбі команд у центрі поля і завершився без забитих м'ячів. Єдиний гол було забито невдовзі після перерви. На 48-й хвилині Гринь після довгої передачі в штрафну пробив під тиском Пластуна. Мисак відбив цей удар, але м'яч відскочив назад до Гриня, і Сергій вразив порожні ворота. Після цього команди мали по одному шансу для зміни рахунку, але реалізувати його не зуміли.

Завдяки цій перемозі маріупольський клуб покинув останнє місце в турнірній таблиці, обійшовши саме Карпати. В активі команд – відповідно 10 і 11 очок.

Іллічівець – Карпати 1: 0

Гол: Гринь, 48

Іллічівець: Гальчук – Цюпа, Зубков, Вакуленко, Вовкодав – Скоблов, Валєєв – Шевчук, Матяж, Чурко (Ілюк, 90 + 2) – Гринь

Карпати: Мисак – Костевич, Пластун, Гітченко, Мірошниченко – Даушвілі, Чачуа (Карноза, 63) – Кожанов, Голодюк (Захарків, 73), Худоб'як, Страшкевич (Гуцуляк, 38)

Попередження: Зубков – Пластун, Худоб'як

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Іллічівець здобув мінімальну перемогу над Карпатами