Тренер Реала: Результат негативний, але не такий вже й поганий

Sport bigmir,  6 травня 2015, 08:44
0
215
Карло Анчелотті: Всі допускали більше помилок, ніж зазвичай

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті зауважив, що кількість браку в матчі з Ювентусом була більшою, ніж звичайно

"Часом ми грали дуже добре, у нас були непогані шанси після 15-ї хвилини. Треба повторити це в матчі-відповіді. Не тільки Серхіо Рамос, але і всі інші допускали більше помилок, ніж зазвичай. У тому числі і в обороні - через тиск Ювентуса. Думаю, в цілому Рамос провів хороший поєдинок.

Дивись також: Ювентус - Реал - 2:1. Відео голів та огляд матчу 1/фіналу Ліги чемпіонів

Юве у відмінній формі, у нього чудовий бойовий дух. Зараз все зовсім не так, як в поєдинках з туринцями на груповому етапі минулого розіграшу. Це матчі на виліт, півфінал. Ситуація схожа на торішній півфінал або чвертьфінал нинішнього розіграшу. Але ми впевнені в собі, тому що будемо грати вдома. Вболівальники нам допоможуть.

Гарет Бейл був стомленим. Він тільки відновився після травми. Це занадто важливий футболіст для нас, найнебезпечніший в нашому складі. Тому я вирішив не ризикувати і зняв його з гри.

Суперники по максимуму використовують сильні якості Андреа Пірло, Карлоса Тевеса, Артуро Відаля. Впоратися з ними вкрай важко, вони дуже небезпечні. Але треба бути терплячими. Результат негативний, але не такий вже й поганий. Все вирішиться на Сантьяго Бернабеу", - сказав Анчелотті.

Нагадаємо, перший півфінальний матч Ювентус - Реал, який відбувся 5 травня, закінчився з рахунком 2:1.

За матеріалами: uefa.com