Капітан Наполі: Ми повинні змиритися з помилкою арбітра

Sport bigmir,  8 травня 2015, 10:32
0
336
Гамшик вважає, що Наполі потрібно звинувачувати себе, а не арбітра за нічию з Дніпром

Марек Гамшик впевнений, що домашня нічия з Дніпром дає його команді багато шансів для виходу у фіналі.

"Там точно був офсайд. Невже бригаді арбітрів було важко це побачити? Боковий суддя був зовсім поруч і дозволив відбутися взяттю воріт. Дуже дивно, але ми повинні змиритися з цим підсумком.

Читай також: Президент Наполі: Я розлючений голом Дніпра

Вважаю, що потрібно шукати причини невдалого рахунку в собі. Ми не дуже активно провели перший тайм, зігравши з суперником практично на рівних. Але після перерви ми заграли у відмінний футбол і повинні були вести в рахунку 3:0, якщо не більше.

Нам нема кого звинувачувати в тому, що ми не реалізували стільки моментів, хоча, звичайно, чудово зіграв голкіпер Дніпра, та й вся команда дуже старалася грати проти нас в обороні.

Дуже прикро пропускати такий гол, але у нас є гра у відповідь. Я думаю, що Дніпро буде грати в такий же футбол і в Києві, а значить, у нас є багато шансів вийти у фінал", - наводить слова Гамшика Mediaset.

Нагадаємо, перший матч 1/2 фіналу Ліги Європи Наполі - Дніпро, який відбувся 7 травня, закінчився з рахунком 1:1.

Дивіться фотогалерею: Як Дніпро зіграв внічию з Наполі в півфіналі Ліги Європи

За матеріалами: Советский спорт