Наставник Фіорентини: Ми грали не гірше від Севільї

Sport bigmir,  8 травня 2015, 10:52
0
95
Вінченцо Монтелла розчарований поразкою від Севільї

Головний тренер Фіорентини Вінченцо Монтелла прокоментував поразку своєї команди від Севільї в 1/2 фіналу Ліги Європи

"Моя команда прекрасно провела перший тайм і заслужила один м'яч. У нас було чотири очевидних моменти, тоді як Севілья забила в першій же небезпечній атаці.

Після другого гола, пропущеного майже відразу після перерви, ми знітилися. Незважаючи на результат, Фіорентина грала не гірше від Севільї, і це означає, що ми можемо до останнього боротися за вихід у фінал у повторній зустрічі.

Вірю, що нам під силу виправити становище. Раз Севільї вдалося забити нам три голи, то чому ми не можемо зробити це у повторній зустрічі", - сказав Монтелла.

Нагадаємо, перший матч 1/2 фіналу Ліги Європи Севілья - Фіорентина закінчився з рахунком 3:0.

За матеріалами: matchday.ua