0
151
Наполі зіграв внічию з Пармою

Суперник Дніпра в Лізі Європи уникнув поразки в матчі з Пармою.

Італійський Наполі втратив очки в матчі 35-го туру чемпіонату Італії, зігравши внічию 2:2 з останньою командою Серії А Пармою.

Наставник Наполі перед матчем Ліги Європи з Дніпром дав відпочити групі футболістів, як результат початок матчу був за Пармою, яка зусиллями Раффаеле Палладіно вже на дев'ятій хвилині вийшла вперед.

Читай також: Домашня нічия залишила Наполі фаворитом матчу з Дніпром

Маноло Габб’ядіні на 28-й хвилині зрівняв рахунок, але практично відразу Крістобаль Хоркера повернув перевагу Пармі.

У другому таймі Бенітес кинув у бій кількох гравців основного складу для посилення, але все, що вони змогли зробити, це зрівняти рахунок – гол на 72-й хвилині забив Дріс Мертенс.

Таким чином, Наполі з 60 очками займає четверте місце в турнірній таблиці, поступаючись Лаціо і Ромі 3 і 4 очками відповідно. Ці три команди ведуть боротьбу за два місця в Лізі чемпіонів на наступний сезон.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Дніпро в експериментальному складі поступився Зорі в матчі 23-го туру чемпіонату України.