Тренер Ювентуса: Ми заслужили потрапляння у фінал

Sport bigmir,  14 травня 2015, 08:51
0
197
Аллегрі достатньо раз зустрічався з Барселоною

Массіміліано Аллегрі впевнений, що у фіналі Ювентус чекає незрівнянний матч проти Барселони.

"Матч був важкий, оскільки Реал дуже сильний. Якщо не будеш гранично пильним всі 95 хвилин, то почнеш пропускати. Хлопці добре оборонялися. Ми додавали по ходу матчу. У нас була низка моментів, але не вистачало останнього пасу. Ми заслужили потрапляння у фінал, адже хлопці вірили до останньої хвилини.

Думаю, Альваро Мората стає видатним гравцем. Він молодий і продовжує рости як в плані фізики, так і розуміння гри. Думаю, він ще не реалізував свій потенціал, і у нього ще є великий простір для розвитку.

У перерві я сказав, що ми повинні зберігати спокій і моменти з'являться. Ми добре грали в півзахисті, могли б краще пасувати, але все одно вийшли у фінал, і це видатний результат. Нам вдалося взяти гру під свій контроль. У Реала неймовірна команда. Поглянути тільки на те, наскільки енергійно вони грали в перші десять хвилин. Але мої хлопці були дуже хороші.

Думаю, нас чекає незрівнянний матч проти Барселони. Буде всього одна гра, два матчі - це складніше. Я звик грати проти Барселони, за чотири роки в Мілані зустрічався з нею близько восьми разів. Обігравати Барсу складно, але, повторюся, питання лише в одному матчі. У нас підібрався найпрекрасніший колектив, і я ним дуже пишаюся. Ми повинні вірити в себе. Зараз я не думаю про можливий золотий хет-трик", - зазначив Аллегрі.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Ювентус зумів домогтися виїзної нічиї в матчі з Реалом 1:1 і вийшов у фінал Ліги чемпіонів, де 6 червня зіграє проти Барселони.

Дивіться фотогалерею: Сенсаційне щастя: Як Ювентус переможця Ліги чемпіонів без фіналу залишив

За матеріалами: uefa.com