Півзахисник Металіста: "Закулісні ігри нас не цікавлять"

0
62
Півзахисник Металіста:  Закулісні ігри нас не цікавлять
Олексій Довгий прокоментував результат матчу з Волинню

Півзахисник Металіста Олексій Довгий заявив, що гравці харків'ян шоковані результатом матчу з Волинню

"Так, ми теж чуємо, що почалися незрозумілі розмови про ставки та інше. Ми в це не влазить, але зараз, звичайно, багато далекі від футболу люди намагаються роздути сенсацію, прикрасити все.

Від себе скажу, що це повна маячня. Які розбираються у футболі люди розуміють, що неможливо зіграти ось так, навіть якщо дуже захотіти.

Читай також: Кварцяний: Волинь у матчі з Металістом грала чесно, але рано повірила в перемогу

Після першого тайму і перерви ми вийшли і зіграли інакше, тому що в роздягальні у нас відбулася серйозна чоловіча розмова. Ми заборгували нашим уболівальникам, вони вимагали від нас більш атківной гри, і ми хотіли порадувати їх, повернути на трибуни тих, хто перестав ходити на футбол.

Ми бігли вперед і дуже хотіли відігратися, оголили тили. Десь могли і пропустити 4-й гол, могли виграти. Все як на гойдалках було в останні хвилини. Але, повторюся, в цілому, я в шоці від того, що хтось може думати, що такі голи і такий сценарій можна розіграти і задумати.

Читай також: Рахаев: Слова о тоталізаторі? Жарт, а не звинувачення

Ми самі здивовані п'ятьма голами за десять хвилин. Але закулісні ігри нас не цікавлять. Керівництво ставить перед нами завдання вигравати в кожному матчі, боротися за 4-5 місця.

Повірте, ніхто з нас не зацікавлений в тому, щоб втрачати очки, це вдарить по нас же. Ще раз повторю, на слова дилетантів і провокаторів ми увагу звертати не хочемо. Попереду ще є ігри, в яких треба досягти максимального результату. Будемо пихкати ", сказав Довгий.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч 23-го туру чемпіонату України Металліст- Волинь завершився з рахунком 3: 3.

За матеріалами: metalist.ua