Створили диво: Дніпро вийшов у фінал Ліги Європи

Sport bigmir,  15 травня 2015, 00:28
0
1624
Дніпро вийшов у фінал Ліги Європи

Дніпро обіграв Наполі в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи і вийшов у фінал турніру.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Наполі: Трансляція матчу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро в черговий раз переписав свою історію єврокубкових досягнень, вийшовши у фінал Ліги Європи!

У Києві в повторному півфіналі турніру команда Маркевича обіграла з рахунком 1: 0 італійський Наполі і пробилася у вирішальний матч Ліги Європи, який пройде у Варшаві.

Нічия 1:1 у першому матчі в Неаполі дозволяла Дніпру грати на 0:0, але Мирон Маркевич обіцяв, що його команда не буде відбиватися і підтвердженням цьому стали перші хвилини матчу, коли українська команда спробувала встановити контроль над м'ячем і провела кілька атак.

Водночас Наполі створив свій найнебезпечніший момент у матчі – на 8-й хвилині помилка Дніпра при створенні офсайду дозволила Ігуаїну вийти один на один з Бойком, але воротар Дніпра вчасно вийшов з воріт і врятував команду.

У середині тайму у Ігуаїна був ще один момент, коли він після навісу з флангу головою небезпечно пробив у дальній кут, але знову Бойко дотягнувся до м'яча і перевів його на кутовий.

В цілому команди зіграли активно, Дніпро не закрили на своїй половині поля, можливості забити були і тих, і в інших, хоча крім двох моментів Ігуаїна 100% можливостей у команд в першій половині гри більше не було.

Другий тайм очікувався з острахом, адже в останніх матчах команда Маркевича фізично здавала, але в цьому матчі заповнений стадіон завів гравців української команди, які активно почали тайм.

Вже перший момент міг закінчитися голом. Селезньов не зміг втекти від Альбіоля, тому притримав м'яч і віддав на самотнього Лучкевича, якому сантиметрів не вистачило, щоб відправити м'яч у дальній кут.

Але через десять хвилин Дніпро все ж домігся свого. Коноплянка не дав піти м'ячу за межі поля, пройшов по флангу, обіграв Маджо і м'яко навісив у штрафну, де Селезньов виграв боротьбу у Брітоса і пробив головою під поперечину.

Решта часу тягнулася для гравців Дніпра дуже повільно. Кілька разів Наполі настільки притискав футболістів нашої команди, що ставало страшно, але Бойко з Дугласом знімали всі верхові м'ячі, а на підступах до штрафного на захист відпрацьовували всі гравці, перекриваючи зони і кидаючись під удари суперника.

Моменти в Наполі були, але ближче до взяття воріт був Дніпро, коли Матеус відправив м'яч після закидання з глибини в поперечину.

Головне, що Дніпро не пропустив, Дніпро вистояв, і саме Дніпро зіграє у фіналі Ліги Європи. Вирішальний матч турніру пройде у Варшаві 27 травня. Суперником команди Маркевича буде чинний переможець Ліги Європи іспанська Севілья, яка за сумою двох матчів обіграла Фіорентину 5:0.

Дніпро - Наполі 1:0

Гол: Селезньов, 58