Sport bigmir,  16 травня 2015, 16:59
0
109
Микола Павлов прокоментував матч із Ворсклою

Головний тренер Іллічівця Микола Павлов прокоментував результат матчу з Ворсклою, а також розповів про своє майбутнє у клубі.

"Ворскла забила після стандартних положень два м'ячі. Це і є брак досвіду у наших хлопців. Ми теж забили гол, був ще один момент у першому таймі, мені здалося, що 11-метровий був у першому таймі. Ці хлопчаки брехати не можуть, вони так сказали. Але Ворскла володіє кваліфікованими футболістами, добилися результату за рахунок досвіду. З чим я їх і вітаю.

Суперник нічим не здивував сьогодні, хіба що не було Даллку. Думав, без капітана їм буде важче, але вони впоралися з нашими гравцями.

Забили гол завдяки імпровізації. Молоді хлопці отримують від цього задоволення. На жаль, тільки від цього вони отримують задоволення, а не від того, що відбувається в нашій країні та регіоні. Позитивних емоцій дуже мало.

Весь тренерський штаб, спортивний директор Євген Канана і всі мої помічники, 30 травня йде у відставку. У мене є питання до людей, які три роки тому запросили мене в команду", - сказав Павлов на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що полтавська Ворскла з рахунком 2:1 обіграла Іллічівець в матчі 24-го туру чемпіонату України.
За матеріалами: XSPORT.ua