Sport bigmir,  16 травня 2015, 18:05
0
122
Молодіжні склади Динамо і Дніпра розійшлися миром

У суботу, 16 травня, відбувся матч між молодіжними командами Динамо і Дніпра, який завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі команди досить обережно грали в атаці, в першу чергу намагаючись зберегти в недоторканності власні ворота. Динамівці діяли переважно через фланги, однак до по-справжньому небезпечних моментів справа не дійшла.

На початку другої половини зустрічі захисник киян Бетао порушив правила у своєму штрафному. Півзахисник гостей Младен Бартулович чітко реалізував 11-метровий удар, перегравши Рудька.

Подібний розвиток подій явно не влаштував динамівців, які тут же кинулися відіграватися.
Зрівняти рахунок вдалося на 78-й хвилині, коли захисники Дніпра сфолили на все тому ж Бетао у своєму штрафному майданчику. Пенальті чітко виконав Калитвинцев - 1:1. Цей рахунок і протримався до фінального свистка.

Таким чином, у молодіжній першості чемпіонату України істотних змін не відбулося. Дніпро, з 56-ма пунктами продовжує лідирувати, на два очки випереджаючи Динамо.

Динамо U-21 - Дніпро U-21 1:1

Голи: Калитвинцев (78, з пенальті) - Бартулович (52, з пенальті).