Sport bigmir,  16 травня 2015, 19:03
0
156
Шахтар впевнено переміг у донецькому дербі

Шахтар обіграв Металург Донецьк у матчі 24-го туру чемпіонату України, який відбувся 16 травня.

Господарі поля зусиллями Алекса Тейшейри забезпечили собі перемогу ще в першому таймі. Спочатку бразилець на 11-й хвилині чудовим дальнім ударом "розпечатав" ворота Бандури після передачі Тайсона, а під завісу першої половини зустрічі Тейшейра відзначився ще раз.

Дуглас Коста зі своєї половини поля помчав у контратаку, і віддав передачу на Алекса, який зробив рахунок 2:0.

У другому таймі справи Металурга стали ще гірші. В'ячеслав Чечер отримав вилучення на 55-й хвилині після перепалки з арбітром зустрічі.

Після цього гравці Шахтаря не особливо форсували події, спокійно довівши матч до впевненої перемоги.

Шахтар - Металург Д 2:0

Голи: Тейшейра, 9, 45+2

Вилучення: Чечер, 55