Волинь обіграла Говерлу в матчі чемпіонату України

Sport bigmir,  17 травня 2015, 18:59
0
216
Волинь перемогла Говерлу в матчі чемпіонату

Волинь обіграла Говерлу в матчі 24-го туру чемпіонату України, який відбувся 17 травня.

Матч між Волинню і Говерлою запам'ятався яскравою атакуючої грою команд, а також грубими помилками захисників. Уже до 23-ї хвилини зустрічі Волинь, зусиллями Кобахідзе і Бабатунде, забила два м'ячі.

Здавалося, що гра зроблена, але через п'ять хвилин після голу нігерійця Максим Фещук скоротив відставання ужгородців. А ближче до кінця першого тайму рахунок і зовсім став 2:2 - відзначився Мякушко, який скористався "обрізанням" Шуста.

У другому таймі гольову феєрію продовжили тільки гравці господарів поля. Спочатку Ерік Бікфалві на 64 хвилині зустрічі знову вивів луцьку команду вперед, а через 9 хвилин Козьбан красивим ударом через себе встановив остаточний рахунок поєдинку.

У підсумку Волинь здобула три очки, але наставники обох команд можуть нарікати на невдалі дії захисників, які і "подарували" глядачам таку величезну кількість голів.

Волинь - Говерла 4: 2

Голи: Кобахідзе, 7, Бабатунде, 23, Бікфалві, 64, Козьбан, 73 - Фещук, 28, Мякушко, 45

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Волинь обіграла Говерлу в матчі чемпіонату України