Арсенал уникнув поразки в матчі з Манчестер Юнайтед

Sport bigmir,  17 травня 2015, 20:34
0
53
Тео Уолкотт став одним з рятівників Арсеналу

Манчестер Юнайтед і Арсенал в матчі 37-го туру чемпіонату Англії зіграли внічию - 1:1.

Подробиці і трансляція матчу: Манчестер Юнайтед - Арсенал 1:1 трансляція матчу чемпіонату Англії.

Господарі досить впевнено розпочали зустріч і з перших хвилин створювали гострі моменти біля воріт Оспини. Непогано виглядала зв'язка Хуана Мати і Радамеля Фалькао, який був надзвичайно активний і намагався довести клубу і можливим покупцям, що не розгубив за один невдалий сезон клас топ-форварда.

Арсенал зумів вирівняти гру лише до середини тайму, щоб незабаром пропустити. Феллаїні покотив м'яч по лівому краю на Янга. Ешлі пробігся до краю штрафного, смикнув Бельєріна і все-таки зміг навісити на дальній кут воротарського майданчика, де стояв ніким не прикритий Еррера. Андер зльоту з правої "щічки" вколотив м'яч щільно з ближньою штангою.

Гідної відповіді до перерви гості так і не знайшли, а от МЮ міг відзначитися знову, але Оспина потягнув удар Фалькао.

У другому таймі Арсенал помітно додав. Де Хеа впорався з декількома мертвими ударами, а Маркос Рохо вибивав м'яч з порожніх воріт. Іспанський воротар в одному з епізодів отримав травму задньої поверхні стегна і був замінений на Віктора Вальдеса.

Колишній кіпер Барселони відстояти ворота в недоторканності не зумів. Вийшовши на заміну Тео Уолкотт увірвався в штрафну і пробивав, а м'яч рикошетом від захисника МЮ Блекетт залетів у сітку - 1:1.

Після цього вірний шанс врятувати перемогу своєї команди мав ван Персі, але пробив вище, а команди так і завершили зустріч з рахунком 1:1.

МЮ - Арсенал 1:1

Голи: Еррера, 30 - Уолкотт, 83

МЮ: Де Хеа (Вальдес, 74), Валенсія, Смоллінг, Джонс, Рохо (Блеккетт, 73), Блінд, Еррера, Мата, Феллаїні, Янг, Фалькао (Ван Персі, 73)

Арсенал: Оспина, Бельерін (Уїлшир, 72), Мертезакер, Косельні, Монреаль, Кокель, Касорла (Уолкотт, 72), Ремсі, Езіл, Санчес (Фламіні, 90), Жиру