Кварцяний: Тільки моя команда може забрати у тренера кілька років життя

Sport bigmir,  17 травня 2015, 21:35
0
294
Віталій Кварцяний: У мене хороша команда

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний прокоментував перемогу своєї команди над Говерлою.

"Ви знаєте, що чемпіонат усі хочуть закінчити якомога краще, незважаючи на будь-які обставини. Хоч би як важко було нині футболістам, ми сказали гравцям, щоб вони серйозно ставилися до своєї професії. Але гра все одно виглядала дуже нервовою.

Я спочатку не хвилювався, а через 20 хвилин вони мене почали розхитувати. Ми ж не можемо благополучно зіграти! Відбулося повторення епізоду в Кривому Розі, коли Грінченко відпасував на Неділько і м'яч влетів у наші ворота. Тільки моя команда може забрати у тренера кілька років життя! Богдан Шуст начудив трохи. А Політило, який провів чудовий матч, так необачно віддав назад в епізоді з другим пропущеним м'ячем.

Ця нервозність мене насторожила. У перерві ми серйозно поговорили. Я сказав, щоб гравці не псували свою репутацію. Без помилок не може бути в футболі. Але в мене хороші футболісти, які можуть показувати якісну гру. Шкода, що інколи вони творили на полі незрозумілі дива.

Треба сказати, що і Коваль виручив Говерлу кілька разів. Добре, що не отримали попередження, тому що в нас багато гравців на картках висять. З гарним настроєм поїдемо на матч з Олімпіком. Будемо набирати очки в матчах, що залишилися ", - сказав Кварцяний.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що луцька Волинь обіграла Говерлу з рахунком 4: 2 в матчі 24-го туру чемпіонату України.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Кварцяний: Тільки моя команда може забрати у тренера кілька  років життя

За матеріалами: fcvolyn.net