В Ірані через нічиї своєї команди фанати влаштували протести на вулиці

Sport bigmir,  18 травня 2015, 13:30
0
59
Фанати тебрізського Тракторсазі

Вболівальники впевнені, що федерація футболу Ірану зробила все, щоб Тракторсазі не зміг стати чемпіоном країни.

Фанати Тебрізськая Тракторсазі вийшли на вулиці на знак протесту проти несправедливого, на їхню думку, позбавлення команди звання чемпіона Ірану з футболу.

Вболівальники команди вважають, що федерація футболу Ірану зробила все, щоб Тракторсазі не зміг стати чемпіоном країни.

Читай також: У Єгипті суд заборонив радикальні фанатські угруповання

Так, невдоволення фанатів викликає видалення півзахисника Андраніка Теймуряна за двадцять хвилин до кінця матчу, після чого суперник "трактористів" - Нафт з Тегерана - зрівняв рахунок (3: 3).

Однак, навіть нічия не засмутила фанатів і футболістів, так як представники федерації футболу Ірану по ходу гри говорили, що в паралельному матчі Сепахан - Саіп фіксується нічия. Виявилося, що Сепахан вигравав з рахунком 2: 0 вже після першого тайму і довів зустріч до перемоги, але дізнатися про це в Тебрізі змогли тільки після фінального свистка, так як по ходу матчу засоби зв'язку на стадіоні не працювали.

"Нас обікрали!" - Обурювався після матчу головний тренер Тракторсазі Тоні Олівейра.

Зі стадіону розлючені вболівальники вийшли на вулиці, де спортивні гасла незабаром були змінені на політичні.

За матеріалами: azerisport.com