Ребров: Якщо Динамо не програло жодного матчу, це про щось говорить

Sport bigmir,  20 травня 2015, 22:33
0
359
Сергій Ребров

Наставник Динамо Сергій Ребров підбив підсумок грі своїх підопічних у матчі 1/2 фіналу Кубка України з донецьким Олімпіком (4: 1).

Читай також: Динамо на шляху до фіналу Кубка України розгромило Олімпік

"Вітаю всіх з виходом у фінал! Для нас сьогодні було важливо зберегти мотивацію, хлопці вийшли і довели –  ті три гри з Олімпіком, в яких ми забили лише один м'яч, і той, на 94-й хвилині, звичайно, були непростими, і в них ми мали вигравати. Сьогодні довели, що ми сильніші.

Думаю, в пропущеному м'ячі є вина всієї команди, а не тільки Рибки. Подивимося цей момент. Будь-якому воротарю непросто сидіти на заміні. Я радий, що він виходить на поле і віддає грі всі сили. Скоро закінчиться сезон, тоді все проаналізуємо.

У футболі завжди протистоїть якийсь суперник. Він іноді вибирає дуже правильну тактику, непросто буває зламати оборону. Протягом сезону бувають ігри, в яких дуже важко. Навпаки, я радий, що хлопці, незважаючи ні на що грають до останньої хвилини, намагаються тримати темп, діяти агресивно і інтенсивно. Те, що ми сьогодні забили швидкий гол, напевно, нам допомогло. Якщо ми виграли чемпіонат, не програвши в ньому, і в Кубку теж, жодної гри, значить це про щось говорить. Напевно, якогось прогресу ми досягли", - цитує Реброва офіційний сайт Динамо.

У фіналі Динамо зіграє з Шахтарем, який за сумою двох зустрічей здолав Дніпро з рахунком 2: 1.

За матеріалами: ФК Динамо Киев