Ракицький: Більше не хочу грати у Львові

0
2094
Ракицький образився на львівських уболівальників

Захисник Шахтаря Ярослав Ракицький прокоментував результат поєдинку проти Дніпра.

"У першому таймі потрібно було давати два пенальті, щоб потім арбітру ніхто нічого не розповідав! Він сам довів до того, що футболісти були дуже емоційні! Взяти хоча б момент, коли забивав Дніпро: там мав бути одинадцятиметровий, бо м'яч влучив у руку! А потім контратака - і нам гол.

Читай також: Луческу: У першому таймі було два пенальті, і третій суддя вже не міг не призначити

Але все гаразд, зараз атмосфера в команді хороша. Знаємо, що Динамо обіграло Олімпік 4:1. Тож фінальний поєдинок буде дуже значущим для нас - Шахтар не може залишитися без кубка.

Хоча наскільки я пам'ятаю, у нас Тейшейра і Фред не зможуть вийти на поле. Нехай ФФУ щось вирішує.

І ще скажу! Я більше не хочу грати у Львові! Це просто нереально, коли весь стадіон вболіває проти нас: у матчі з Динамо вони підтримували киян, а нас обсвистували. Те ж саме робили сьогодні. Треба звідси їхати!", - заявив Ракицький.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Шахтар і Дніпро зіграли внічию в матчі-відповіді півфіналу Кубка України, що дозволило "гірникам" вийти у фінал.

За матеріалами: football.ua