Дніпро гідно поступився Севільї у фіналі Ліги Європи

Sport bigmir,  27 травня 2015, 23:59
0
709
Дніпро - Севілья

Дніпро з Севільєю з рахунком 2:3 зіграли у фінальному матчі Ліги Європи, який відбувся 27 травня у Варшаві, Польща

Днепр - Севилья

Getty Images

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Севілья: Трансляція матчу фіналу Ліги Європи

Перед матчем багато сходилися на тому, що Дніпру важливо не пропустити швидкий м'яч, але вийшло все з точністю навпаки - вже на сьомій хвилині контратака Дніпра завершилася подачею праворуч Матеуса і точним ударом головою Калініча.

Після такого шокуючого для багатьох початку гравці Дніпра прогнозовано віддали ініціативу суперника. Незабаром Севілья серйозно закрила гравців нашої команди у своїй штрафній і лише реакція Бойкане дала м'ячу опинитися в сітці воріт після небезпечних ударів Крихов'як і Рейеса.

Гол у ворота Дніпра назрівав, але замість одного разу Севілья відзначилася двічі. Спершу після розіграшу кутового і прострілу м'яч відскочив до Крихов'яка, який точно пробив низом у кут, а через дві хвилини Бакка отримав м'яч після вертикалі низом від Рейеса, вийшов один на один, обіграв Бойкаі відправив м'яч праворуч під кутом в сітку.

Після двох пропущених м'ячів вже Дніпро змушений був іти вперед, але до честі наших футболістів вони встигли ще до перерви відігратися. Перший дзвіночок для гравців Севільї пролунав на 37-й хвилині, коли розіграш штрафного закінчився ударом під поперечину Коноплянки, але Ріко встиг зреагувати.

А на 44-й хвилині Матеус заробив небезпечний штрафний в 22-х метрахвід воріт, а Ротань блискуче виконав штрафний, після якого м'яч перелетів стінку і влетів під ближню штангу.

Другий тайм краще почали гравці Дніпра, які в деяких моментах матчу навіть "замикали" гравців Севільї біля воріт Ріко. Втім, по-справжньому небезпечного удару не було, а ближче до середини тайму іспанці вирівняли гру.

Пішла гра нервів - гравці команд боялися допустить фатальну помилку, яка поховала б шанси команд. На жаль, таку помилку допустили дніпропетровці - Лео Матос запустив свічку над своєю штрафною, Дуглас і Федецький не зуміли вибити м'яч, а опорні півзахисники програли боротьбу за високий м'яч поблизу своєї штрафної, дозволивши Вітолоповторно вивести колумбійця Бакка віч на віч проти Бойка. Нападаючий не пробачив нашу команду, провів третій м'яч, наблизивши Севілью до трофея.

Пропущений гол став серйозним ударом по гравцях Дніпра, які вже більше за інерцією догравали матч. Настрій погіршився після того, як Матеусу стало погано прямо на полі, його винесли лише на носилках, а Дніпро закінчував матч у меншості.

Севілья заслужено виграла фінал, але і Дніпро показав відмінний футбол, гідно поступившись сильнішому супернику.

Дніпро - Севілья 2:3

Голи: Калініч, 7, Ротань, 44 - Крихов'як, 28, Бакка, 31, 73

Дніпро: Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос - Канкава (Шахов, 85), Федорчук (Безус, 68) - Матеус, Ротань, Коноплянка - Калініч (Селезньов, 78)

Севілья: Ріко - Відаль, Каррісу, Колодзейчак, Тремулінас - Мбіа, Крихов'як - Рейєс (Коке, 58), Банега (Іборра, 87), Вітол - Бакка (Гамейро, 82)

Попередження: Канкава, Калинич, Безус, Ротань, Матос - Крихов'як, Каррісу, Бакка