Іллічівець закінчив сезон розгромною перемогою над Олімпіком

Sport bigmir,  30 травня 2015, 19:36
0
236
Іллічівець розгромив донецький Олімпік

Іллічівець обіграв Олімпік з рахунком 4:1 у матчі 26-го туру чемпіонату України, який відбувся в суботу, 30 травня.

Маріупольці зі старту поєдинку заволоділи ініціативою, довго володіючи м'ячем. Реалізувати ж свою перевагу підопічні Миколи Павлова змогли лише на 38-й хвилині, коли після розіграшу кутового точним ударом відзначився Сергій Гринь.

Забивши гол, футболісти Іллічівця заспокоїлися і дозволили Олімпіку провести кілька небезпечних атак. На 63-й хвилині донецький клуб заробив право на кутовий. Бровченко навісив у штрафну суперника з «кута», а Ситник головою переправив м'яч у ворота, зрівнявши рахунок у матчі.

Через 2 хвилини Бровченко отримав другу жовту картку і достроково залишив поле. Таким чином, Олімпік догравав матч удесятьох. Таким подарунком скористалися маріупольці, які до фінального свистка встигли відправити у ворота суперника ще три м'ячі. Голи на 79 і 84 хвилинах записав Гринь, який у поєдинку записав на свій рахунок хет-трик, а довершив розгром 16-річний Шапаренко.

Таким чином, Іллічівець здобув свою третю перемогу в чемпіонаті. Але за підсумками сезону залишає Прем'єр-лігу, зайнявши останнє, 14-е місце.

Іллічівець - Олімпік 4:1

Голи: Гринь, 38, 79, 84, Шапаренко, 90+1 - Ситник, 63

Іллічівець: Гальчук - Матвєєв, Скоблов (Шапаренко, 63), Вакуленко, Цюпа - Валєєв (Лучик, 88), Мишнєв - Шевчук, Гринь, Очігава - Ілюк (Кравченко, 46)

Олімпік: Махарадзе - Тищенко, Гришко, Цимбалюк, Бровченко - Гошкодеря - Драченко, Семенина (Ситник, 46), Галенко (Доронін, 77), Дитятьєв - Лисенко

Попередження: Цюпа, Матвєєв - Брвченко

Вилучення: Бровченко, 65.