Sport bigmir,  30 травня 2015, 22:15
0
127

У фінальному матчі команда Арсена Венгера впевнено розгромила Астон Віллу.

Лондонський Арсенал до захисту трофея у фінальному матчі проти Астон Вілли підходив у ролі явного фаворита. Підопічні Тіма Шервуда зовсім не хапали зірок з неба в останніх турах англійської прем'єр-ліги, доказом чого були поразки з рахунком 1:6 на виїзді від Саутгемптона і 0:1 вдома від Халл Сіті. Можна зробити висновок, що підготовка була змазана, а самі футболісти не набрали до вирішального матчу потрібних обертів. У свою чергу, у канонірів з грою і результатами все було гаразд, в порівнянні з минулим сезоном навіть вдалося домогтися прогресу, зайнявши третю сходинку в турнірній таблиці.

З перших хвилин матчу повністю взяли гру під свій контроль підопічні Арсена Венгера. Оборону Астон Віллі вдавалося тримати орієнтовно лише до двадцятої хвилини поєдинку, після чого пішли моменти у канонірів. Чудовий шанс забити був у Ремсі, але з центру чужої штрафної валлієць пробив неточно. Метрів з 11-ти розстрілював ворота також й Уолкотт, але на шляху у м'яча опинився Річардсон. Хет-трик Тео в матчі прем'єр-ліги проти Вест Бромвіча дозволив наставнику Арсеналу віддати перевагу саме йому перед Олів'є Жиру на позиції центрального нападника.

Незважаючи на певне везіння і старанність у грі в обороні до кінця першого тайму бірмінгемцям протриматися без пропущеного гола не вдалося. Монреаль на швидкості прорвався в чужу штрафну з лівого флангу атаки, навісив на дальню штангу, звідки Санчес скинув м'яч під удар Тео Уолкотту, а той з вигідної позиції розстріляв ворота Шея Гівена. Гол у роздягальню дозволив лондонцям зі ще більшою впевненістю підійти до другого тайму.

На кінець п'ятої хвилини другої половини зустрічі справжній шедевр створив Алексіс Санчес. Чилієць потужним ударом з центральної зони у чужій штрафній відправив м'яч під поперечину воріт. На куражі продовжував атакувати Арсенал. Міг забивати Санті Касорла потужним ударом з лінії чужого штрафного, але відмінну реакцію продемонстрував досвідчений Гівен. Не врятував свою команду голкіпер Астон Вілли вже через кілька хвилин. Після подачі з кутового, коли Мертезакер ударом головою з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку бірмінгемських воріт.

Після третього голу гру вже можна було фактично закінчувати. Астон Віллі ніяк не допомогли проведені Шервудом заміни, команда виглядала на голову нижче своїх сьогоднішніх суперників у фінальному матчі. Останній четвертий гол організували футболісти Арсеналу, які вже вийшли на заміну в доданий арбітром час. Окслейд-Чемберлен чудово прострілив низом з правого флангу атаки у воротарський, де Жиру ударом в дотик переправив м'яч у сітку. Арсенал у впевненому стилі другий рік поспіль завойовує Кубок Англії. Час братися вже і за більш серйозні досягнення Арсену Венгеру і його команді в наступному сезоні.

Арсенал – Астон Вілла 4:0

Голи: Уолкотт, 40, Санчес, 50, Мертезакер, 62, Жиру, 90+4

Арсенал: Щесни - Бельєрин, Мертезакер, Косельні, Монреаль – Касорла, Кокель – Ремсі, Езіл (Уїлшир, 77), Санчес (Окслейд-Чемберлен, 90) – Уолкотт (Жиру, 77)

Астон Вілла: Гівен – Хаттон, Окоре, Влаар, Річардсон (Бакуна, 68) – Клеверлі, Вествуд (Санчес, 71), Делфі – Н'Зогбія (Агбонлахор, 53), Бентеке, Гриліш

Попередження: Клеверлі, Хаттон, Делфі, Вествуд, Агбонлахор

За матеріалами: football.ua