Вольфсбург б'є Боруссію Д і виграє Кубок Німеччини

182
Вольфсбург б є Боруссію Д і виграє Кубок Німеччини
Вольфсбург вперше завоював Кубок Німеччини

Вовки не дозволили Юргену Клоппу тріумфально попрощатися з Боруссією.

Фінал Кубка Німеччини швидко почав виправдовувати очікування. Дві цікаві команди, які люблять грати в атакувальний футбол, вийшли на гру в близьких до оптимальних складах, що мало принести багато голів.

І вже на п'ятій хвилині Обамеянг, відірвавшись від центральних захисників Вольфсбурга, замкнув подачу Кагави. Дортмунд на старті активно використовував флангові навіси і Вовки не завжди встигали накрити Ройса й Обамеянга. Благо для них, суперники часто опинялися в офсайді і не завершували атаки ударами.

Вольфсбург відповів у середині тайму, коли Налдо у своєму стилі потужно виконав дальній штрафний, з яким не впорався Лангерак. Кіпер відбив м'яч перед собою, а оборона проспала добивання Луїса Густаво, 1:1. Гра начебто знову перейшла під контроль Боруссії, проте номінальним гостям вистачило однієї атаки і дальнього удару де Брайне. Каліджурі чудово скинув м'яч Кевіну, який відправив круглого у ближній від Лангерака ​​кут.

Тайм завершився ще одним голом Вольфсбурга, і тут вина лежить не на воротарі, а на обороні. Перішич точно навісив з правого флангу, а Дост, перебуваючи в кількох метрах від воріт, вільно пробив головою. Під перерву Дортмунд встиг провести дві атаки, але Хуммельс і Обамеянг, замикаючи передачі в штрафний, не потрапили у створ воріт.

Другий тайм вийшов набагато менш інтригувальним. Суперники начебто і спробували почати обмін атаками, але Вольфбсург зумів заспокоїти гру і контролював наступ суперника. При цьому далеко не найкращий поєдинок видали Хуммельс і Суботіч, які раз за разом дозволяли швидким гравцям Волков розігрувати комбінації. Наприкінці зустрічі Дортмунду все ж вдалося навантажити Бенальйо кількома небезпечними ударами, однак воротар діяв впевнено і не дав противнику можливості почати камбек.

Боруссія не надто весело прощається з Юргеном Клоппом, а Вольфсбург, вигравши свій перший Кубок Німеччини в історії, завершує блискучий сезон і готується до Ліги чемпіонів.

Боруссія Д – Вольфсбург 1:3

Голи: Обамеянг, 5 – Луїс Густаво, 22, де Брайне, 33, Дост, 38

За матеріалами: football.ua