Sport bigmir,  31 травня 2015, 16:15
0
534
Мирон Маркевич: Ми грали експериментальним складом

Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич прокоментував нічию своєї команди з Говерлою.

"Ми сьогодні дали можливість пограти молодим, щоб зрозуміти, чи зможуть вони допомогти в найближчому майбутньому Дніпру. Грали таким складом уперше. Ясно, що перший тайм вийшов змазаним. Було кілька моментів, але майстерність підвела.

Другий тайм провели трохи краще. Вийшли Ротань і Коноплянка, стало веселіше. Але добре зіграв голкіпер Говерли Коваль.

Знаєте, ми вже звикли, що за нами їздять з мішечками. Спочатку два мішечки їздили, тепер - тільки один. Ми вже до цього звикли. Але тут немає нічого такого. У багатьох наших українських клубів єдина можливість заробити - відібрати у Дніпра кілька очок", - сказав Маркевич після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч 26-го туру чемпіонату України Говерла - Дніпро завершився з рахунком 0: 0.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Відібрати очки у Дніпра - заробіток багатьох українських клубів - Маркевич

За матеріалами: ФК Днепр