Тимощук: Потрібно зробити висновки і грати до кінця весь матч

Sport bigmir,  10 червня 2015, 09:43
0
128
Анатолій Тимощук: Деяким гравцям в кінці матчу не вистачило сил

Півзахисник збірної України Анатолій Тимощук прокоментував перемогу своєї команди над збірною Грузії.

"Ми були задоволені, коли вигравали за рахунку 2:0, але зараз відчуваємо розчарування від того, що дали супернику володіти ініціативою в останні 10-15 хвилин матчу. Ми почали допускати необов'язкові помилки, чим грузини і скористалися. Потрібно зробити висновки і грати до кінця весь матч. Не можна за рахунку 2:0 зупинятися.

Читай також: Втратили концентрацію, за що поплатилися пропущеним м'ячем - Ракицький

Думаю, була досить змістовна гра, адже ми забили два м'ячі. У першому таймі, напевно, гра була рівною, без гострих моментів. Після перерви змусили суперника помилятися і втілили ці помилки в забиті м'ячі.

Пощастило нам з першим голом? Ми пресингували суперника, а захисник під тиском зробив неточну передачу. Ми до цього йшли, ми хотіли чинити тиск.

Звичайно, у суперника теж були хороші моменти, але головне, що ми перемогли. Потрібно зробити висновки з цієї гри, але видно, що багатьом гравцям, які постійно грали впродовж сезону, сил трохи не вистачило", - зазначив Тимощук в ефірі каналу Футбол 2.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що збірна України в товариському матчі з рахунком 2:1 обіграла команду Грузії.

За матеріалами: football.ua