Збірна України U-20 вилетіла з чемпіонату світу від Сенегалу

0
555
Україна - Сенегал

Підопічні Олександра Петракова не забили три з чотирьох післяматчевих пенальті.

Юнацька збірна України не зуміла пробитися до чвертьфіналу чемпіонату світу, поступившись в серії пенальті Сенегалу.

Основний час матчу завершився внічию 1: 1. На 70-й хвилині Бесєдін з гострого кута пробив у дальній кут, але на 83-й хвилині помилка в захисті, коли Соболь і Качараба почергово в простих ситуаціях не змогли винести м'яч, дала шанс Сару, який не промахнувся з 10-ти метрів.

Додамо, що на 72-й хвилині арбітри помилково не зафіксували гол Бурди, побачивши з його боку фол проти воротаря.

Якщо в основний час гра проходила з невеликою перевагою України, але в додаткові 30 хвилин гостріше виглядали футболісти Сенегалу. Лише впевнена гра Сарнавського, самовідданість захисників і марнотратство гравців суперника дозволили нашій команді достояти до серії пенальті.

На жаль, серію пенальті наша команда провалила - Чумак, Харатін і Лучкевич не зуміли переграти воротаря Сенегалу, тоді як африканські футболісти всі були точними. 1: 3 в серії пенальті і далі йде Сенегал, а збірна України втретє доходить до стадії 1/8 юнацького чемпіонату світу і втретє припиняє свої виступи на цій стадії.

Україна (U-20) - Сенегал (U-20) 1: 1 (1: 3 в серії пенальті)

Голи: Бесєдін, 70 - Сарр, 83

Україна: Сарнавський, Полегенько, Качараба, Бурда, Соболь, Харатін, Чумак, Коваленко (Габелок, 118), Лучкевич, Кабаєв (Немтінов, 28; Яремчук, 91), Бесєдін