Шахтар (U-19) достроково став чемпіоном України

Sport bigmir,  10 червня 2015, 22:08
0
152
Шахтар (U-19) - чемпіон України

10 червня в матчі 14-го туру весняної частини чемпіонату України U-19 Шахтар впевнено переміг Чорноморець і достроково став чемпіоном країни.

З перших хвилин поєдинку "гірники" одразу позначили, що налаштовані оформити чемпіонство достроково. Донеччани впевнено володіли ініціативою, йшли вперед, загострюючи ситуацію біля штрафної зони суперника.

Завзятість і старання підопічних Валерія Кривенцова незабаром принесли свої плоди. Рахунок на 30-й хвилині відкрив Зубков, а дванадцять хвилин по тому Олександр поклав другий м'яч у ворота одеситів і записав дубль до свого активу.

Другий тайм відбувався за схожим сценарієм. Спершу рахунок до розгромного точним ударом довів Вачіберадзе, а на 75-й хвилині свій момент реалізував Пихаленок. Однак наприкінці матчу Чорноморець зумів оформити гол престижу. Його автор - Сергій Новиков.

Шахтар U-19 (Донецьк) - Чорноморець U-19 (Одеса) - 4:1 (2:0)

Голи: 1:0 Зубков (30), 2:0 Зубков (42), 3:0 Вачіберадзе (62), 4:0 Пихаленок, (75), 4:1 Новиков (85)