Копа Америка-2015: Чилі перемагає Еквадор у стартовому матчі

Sport bigmir,  12 червня 2015, 08:21
0
183
Чилі перемагає Еквадор у стартовому матчі КА-2015

У матчі-відкритті Копа Америка-2015 чилійці зуміли в другому таймі дотиснути Еквадор - 2:0

Стартовий склад і тактика чилійців дещо відрізнялася від того, що ми бачили на чемпіонаті світу, але Хорхе Сампаолі зважився на це з об'єктивних причин - не набрав ще кращих кондицій після травми Варгас, і в основі на цей матч вийшов Босежур. На вістрі аргентинський тренер залишив лише Алексіса Санчеса.

І вже на перших хвилинах Еквадору могло бути непереливки. Спочатку Алексіс після передачі Вальдівії увірвався в штрафну, але не влучив у ближній кут. Через кілька секунд той же Ель Маго зі штрафного з центру поля закинув м'яч на хід Санчесу, форвард Арсеналу спробував перекинути предмет через воротаря з правого кута штрафного, але спрямував м'яч занадто низько - Домінгес дотягнувся.

Було приємно дивитися на те, як Чилі контролювало м'яч і розігрувало комбінації. Футболісти Сампаолі робили практично все ідеально, але в завершальній стадії натикалися на добре організовану Густаво Кінтеросом оборону Еквадору.

У перерві Сампаолі випустив замість Босежура Варгаса, але спочатку ця заміна зовсім не виправдовувала очікувань. Може, це і не пов'язане з перестановкою, от тільки чилійці стали менш якісно розігрувати м'яч.

Еквадор упустив чудову можливість відігратися. Вальтер Айові спочатку невдало виконав штрафний, пустивши м'яч у стінку, але відскочив назад до нього, і після навісу Айові головою пробив Еннер Валенсія - поперечина!

Інтрига могла зберегтися до останніх хвилин, але чилійці класно скористалися помилкою еквадорців на 84-й хвилині матчу. Вийшовши на заміну Ібарра хотів покотити м'яч назад своєму партнеру, а вийшла передача точно в ноги Алексісу. Санчес тягнути в цій раз не став, а вирізав пас на хід Варгасу, Едуад вийшов на ворота і пробив у правий кут - 2:0!

У компенсований час червону картку побачив перед собою Маті Фернандес (перша жовта за симуляцію, друга - грубувато вдарив по ногах Паредеса), проте часу в Еквадору не залишалося. Чилі підтвердило реноме фаворита групи і одного з головних претендентів на титул, але й Еквадор залишив приємне враження - за вихід з групи точно побореться.

Чилі - Еквадор 2:0

Голи: Відаль, 67 (пенальті), Варгас, 84

Вилучення: Маті Фернандес, 90 + 3

За матеріалами: football.ua