Форвард збірної України: У матчі з Люксембургом важливо забити швидкий м'яч

0
181
Форвард збірної України: У матчі з Люксембургом важливо забити швидкий м яч
Олександр Гладкий: У Львові у футболістів крила виростають

Нападаючий збірної України Олександр Гладкий поділився своєю думкою про майбутній матч з командою Люксембурга.

"Не варто дивитися на турнірну таблицю, в якій Люксембург посідає останнє місце. Перші 25 хвилин виїзного матчу були просто катастрофічними. Думаю, що мала місце певна недооцінка суперника з боку наших хлопців. Адже за цей стартовий відрізок люксембуржці тричі виходили на побачення з Андрієм П'ятовим, який блискуче зіграв у всіх епізодах. А потім забив Андрій Ярмоленко - і все налагодилося: наші гравці перестали метушитися і почали грати свою гру. Тому треба пам'ятати цей період гри в Люксембурзі, щоб не допустити повторення проблем вдома.

У рідних стінах нам важливо забити швидкий м'яч, щоб суперник розкрився, а наша команда швидше відчула впевненість. До того ж, граємо у Львові, де, не сумніваюся, буде повний стадіон і неймовірна підтримка. При такій атмосфері у гравців наче крила виростають, вони збільшують самовіддачу в рази", - цитує Гладкого офіційний сайт ФФУ.

Нагадаємо, матч відбору на Євро-2016 Україна - Люксембург відбудеться 14 червня у Львові. СПОРТ bigmir)net вестиме текстову онлайн трансляцію поєдинку, яка розпочнеться о 19:00.